KOLEJNE WARSZTATY DLA ED – LUTY

Za nami kolejne dwa warsztaty dla ED.

Po grudniowych on-linowych spotkaniach dla ED Ziarnko Maku, wreszcie przyszedł czas na sobotnie spotkania w Szkole!

12 lutego widzieliśmy się więc na żywo ! W salach, na scenie, na boisku i na „akrobatyce zewnętrznej” realnie i na wyciągnięcie ręki Człowiek spotkał znów Człowieka.

Najmłodsi uczniowie wraz z Rodzicami wzięli udział w performersie teatralnym, który poprowadził reżyser, pan Marek Pasieczny.

Jeśli są tutaj ciekawi naszych pierwszych kroczków na scenie, poniżej krótki film z naszych teatralnych warsztatów:

https://www.canva.com/design/DAE4W-cxqq4/0k5E41yxJK5GB49IPjNmcA/watch?utm_content=DAE4W-cxqq4&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=shareyourdesignpanel

Równolegle z zajęciami na scenie, nasi starsi Uczniowie trenowali swój umysł (a także ciało) na warsztatach przedmiotowych, które poprowadziła Pani Katarzyna Zych (geografia) oraz pani Katarzyna Wrona (język angielski.) Dziękujemy za kreatywne pomysły na naukę w ramach wybranych przedmiotów oraz zaangażowanie na scenie, które zaowocowało spontanicznymi występami dzieci i dorosłych.

Po warsztatach teatralnych uczniowie z grupy ZIARNO zgromadzili się na wspólnym CZYTANKU. Tym razem mieli okazję posłuchać „Dzieci z Bullerbyn”, wymienić się między sobą ukochanymi książkami, podzielić się swymi odczuciami na temat pożyczonych wcześniej tytułów i wziąć udział w losowaniu książki.

To był dobry, sobotni czas!

Głodni na więcej, czekamy na kolejne spotkanie;)