Numer telefonu

12 266 36 48

Email

ziarnkomaku@gmail.com

Czekamy na Ciebie

pn.-czw.: 8:00-15:00, pt.: 9:00-15:00

Edukacja domowa posiada swój własny unikatowy sposób patrzenia na rok szkolny i wakacje – indywidualny 🙂  Nierzadko tam, gdzie ktoś w pocie czoła zaczyna już pracę nad realizacją programu inni wyjeżdżają dopiero na wakacyjny odpoczynek 🙂

Dlatego z wielkim uśmiechem i dystansem podchodzimy do pewnych ram naszej edukacji 🙂  Niemniej, bardzo lubimy nasze wspólne spotkania, dlatego w miniony piątek zebraliśmy się na wspólnej Mszy Świętej, aby podziękować za miniony rok, za wszelkie wydarzenia i spotkania jakie nas gromadziły w naszej społeczności, pracę ludzi, którzy w szkole towarzyszyli nam w naszych ED, a przede wszystkim za nasze własne rodziny i za każdy dzień zmagań, sukcesów, trudów i radości. Udział w Mszy Świętej był dla nas także okazją do podziękowania Ojcu Damianowi, za to, że tak pięknie prowadził duchowo nasze dzieci i nauczał nas wszystkich prawd Ewangelii.

Tuż po dziękczynieniu udaliśmy się na spektakl teatralny w wykonaniu uczniów ze szkoły stacjonarnej. Po występach zgromadziliśmy się w szkolnej kawiarence, aby podziękować sobie nawzajem za ten cały bogaty rok! W tym roku zrezygnowaliśmy z oficjalnego rozdawania świadectw szkolnych- które tym razem można było odebrać po skończonej uroczystości w szkolnym Sekretariacie. W dziecięcych rękach pojawiły się natomiast znacznie ważniejsze dokumenty! Były to listy od samych rodziców, z których uczniowie mogli odczytać znacznie więcej niż ze szkolnych świadectw. Z szerokim uśmiechem patrzyliśmy na uczniów, którzy z ciekawością czytali słowa swoich rodziców i wręczali im swoje prace, pełne miłości i uznania.

 Po wręczeniu książkowych upominków na dobre wakacyjne odpoczywanie przenieśliśmy się na szkolny dziedziniec, na którym pozostaliśmy znacznie dłużej niż nasi stacjonarni koledzy ze szkoły. Wszak, lubimy nasze życie bez szkoły i lubimy naszą szkołę w której zawsze jest dla nas miejsce:)

Link do wszystkich zdjęć z uroczystości :

https://adobe.ly/3Npdz7L