Numer telefonu

12 266 36 48

Email

sp.montessori@ziarnkomaku.pl

Czekamy na Ciebie

pn.-czw.: 8:00-15:00, pt.: 9:00-15:00

W naszej szkole mamy również specjalną ofertę dedykowaną do rodziców, którzy pragną uczyć swoje dzieci w domu. Organizujemy warsztaty dla rodziców, pokazując w jaki sposób edukację domową można zorganizować za pomocą metody M. Montessori. Pragniemy podzielić się naszymi doświadczeniami i pomysłami na dobrą edukację. W ramach wsparcia rodziców organizujemy również zajęcia dla dzieci. Chcemy, aby nasza szkoła była miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i inspiracji edukacyjnych.
Jeśli poszukujesz placówki przyjaznej edukacji domowej, do której mógłbyś zapisać swoje dziecko i mieszkasz na terenie małopolski, to zapraszamy Cię pod parasol Katolickiej Szkoły Podstawowej Fundacji Ziarnko Maku. Żywimy nadzieję, że atmosfera szacunku i wsparcie jakie dedykujemy Rodzinom z edukacji domowej pozwoli Ci realizować cele edukacyjne i wychowawcze jakie prawdziwie cenisz.

Pozwól, że w trzech krokach przeprowadzimy Cię od celu do jego realizacji.
NA PIERWSZYM „SPOTKANIU OTWARTYM” NASZ ZESPÓŁ WPROWADZI PAŃSTWA W SZCZEGÓŁY. PRZEJDZIEMY RAZEM TEN PROCES -KROK PO KROKU, ABY NAJLEPIEJ ZOBRAZOWAĆ FORMALNE ROZPOCZĘCIE I REALIZACJĘ ED.

STWORZYLIŚMY TRZY PROGRAMY WSPARCIA DLA UCZNIÓW I ICH RODZIN PODEJMUJĄCYCH EDUKACJĘ DOMOWĄ W RAMACH WSPÓŁPRACY Z NASZĄ SZKOŁĄ.